Michal Mikoláš

Freelancer a web developer na volné noze.

Vybrané reference

4ever.cz

Adresa: www.4ever.cz

Pro výrobce jízdních kol 4EVER jsem vytvářel interní aplikaci, která slouží jako online katalog výrobků pro účely obchodních zástupců firmy.

nette php jquery mysql

KaneApp

Adresa: www.kaneapp.eu

Vyvinul jsem aplikaci, která brokerům pomáhá se správou klientů a s finančními přehledy. Důraz je kladen na bezpečnost, přehlednost a dostupnost na všech zařízeních.

nette php jquery mysql

Ostravar Aréna

Adresa: www.arena-vitkovice.cz

Pro Ostravskou ČEZ ARÉNU jsem vyvíjel aplikaci na ovládání obrazovek na chodbách. Tyto obrazovky slouží k navigaci návštěvníků, k zobrazování aktuálních informací ze zápasů, programu apod.

nette php jquery mysql

NaseHory.cz

Adresa: www.nasehory.cz

Rozsáhlý katalog ubytování na horách včetně mnoha doplňujících regionálních informací. Jako hlavní vývojář jsem se mimo jiné podílel na tvorbě zadání a vedl jsem tým programátorů, který na tomto projektu pracoval.

nette php jquery mysql

Simulátor ruletních systémů

Adresa: icasina.com

Jedná se o webovou aplikaci pro simulaci a analýzu ruletních systémů. Jde o můj vlastní projekt, který ode mě nakonec koupil server icasina.com a dodnes pro ně tento systém vyvíjím a vylepšuji.

nette php ajax jquery sqlite

Adverty.cz

Adresa: www.adverty.cz

Jsem jeden z vývojářů nové verze aplikace pro párování poptávek po reklamě a reklamních ploch.

nette php jquery mysql

Pizzerie Balcanica

Adresa: www.lutynskapizzerie.cz

Web vyhlášené pizzerie Balcanica z Dolní Lutyně. Kompletní tvorba internetových stránek, administrace, zajištění designu, správa hostingu.

nette php jquery mysql html+css

Skupina Nebe

Adresa: skupinanebe.cz

Oficiální stránky hudební skupiny Nebe. Předmětem tvorby bylo kódování grafiky, responsivní design pro mobilní zařízení, e-shop, integrace e-mailových kampaní a administrace veškerého obsahu.

nette php jquery mysql html+css

Eco Love

Adresa: www.ecolove.cz

E-shop, zabývající se prodejem produktů, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Zde jsem autorem velké části PHP kódu, java-scriptů a AJAXu.

nette php jquery mysql

smecuj.cz

Adresa: smecuj.cz

Ve spolupráci se společností Webmex plus jsem provedl refactoring kódu, odstranil některé potencionální bezpečnostní chyby e-shopu a přidal nové funkce.

nette php mysql html+css

ACZmuda

Adresa: aczmuda.cz

Webové stránky společnosti, která prodává autobusy a stavební stroje. Má práce zde byla zajištění grafiky, kódování, programování webu a tvorba administrace, správa hostingu a domény.

nette php mysql html+css

Ethics s.r.o.

Adresa: www.fortetisk.cz

Kompletní správa webu tiskařské společnosti. Kalkulačka cen, napojení na PPL ParcelShop, tvorba nové administrace, poradenství.

nette php jquery mysql html+css